- Reklama -spot_img

Revoluční myčka: Automyčka Express

Už jste četli?

Péči o automobil je potřeba věnovat pozornost celý rok, v zimním období ale ještě o něco víc. Sůl, štěrk, voda, sníh… Nic z toho autu neprospívá. Málokdo má čas a možnost umývat pravidelně auto ručně, proto to většinou svěřujeme automyčkám. Ty klasické s rotujícími kartáči mají rychle hotovo, spolykají pár desítek korun a my zase vyrazíme dál. Má to ale háček, kromě toho, že na některá místa tato automatická myčka občas „zapomene“: Kartáče nemusí být šetrné k laku a plastovým dílům, proto bychom měli myčku navštěvovat ideálně jen jednou za čtvrt roku. Auto je ale špinavé mnohem dřív. Co s tím? Navštivte Automyčku Express. Čím je jiná?

Automyčka Express

Ruční mytí v Automyčce Express

Nejlepší je ruční mytí, to asi každý majitel vozu ví. A Automyčka Express je na ruční mytí specialista. Žádné neosobní automatické kartáče, tady vám auto umyjí precizně pracovníci myčky a budou se mu náležitě věnovat. Vy jej necháte na místě a můžete si jít v klidu nakupovat nebo vyřizovat pochůzky. Jak to? Automyčka Express má totiž pobočky v některých velkých nákupních centrech v Praze, Brně, Ostravě a Plzni.

Čištění exteriéru i interiéru

Kromě mytí karoserie a oken si můžete přát čištění interiéru, disků nebo klimatizace. Na přání vám naimpregnují kožené čalounění a postarají se o vůz zcela kompletně, že bude jako nový. Po celou dobu bude pod dohledem kamer.

Profesionální a ekologický přístup

Ať už si vyberete jakýkoliv program, o vaše auto bude profesionálně postaráno těmi a přípravky. I při tom nejjednodušším programu bude vůz omyt bioaktivní pěnou a řádně vysušen. Nemusíte se bát, že by na něm zůstaly zaschlé zbytky hmyzu nebo mastné flíčky. Důraz je kladen i na ekologii, každá Automyčka Express má vlastní čistírnu odpadních vod a používá šetrné přípravky. Takový přístup se vyplatí podpořit!

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

 

 

- Reklama -spot_img

2 KOMENTÁŘE

Comments are closed.

- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img