- Reklama -spot_img

Restaurace TOP Benecko, gurmánský zážitek a skvělá dovolená

Už jste četli?

admin
+ěš

Top restaurace Benecko, která se nachází mezi Vrchlabím a Jilemnicí nás nadchla již v momentě, kdy o ní nadšeně vyprávěla má kamarádka, která zde byla na firemní akci. Dle toho, co jsme o této restauraci nalezli na internetu to skutečně vypadalo, že má kamarádka pravdu a výtečná kuchyně včetně domácí zmrzliny chutná naprosto všem. Proto jsme se partnerem rozhodli, že si uděláme výlet právě na Benecko. Restaurace, která, jak již jsem zmiňovala, leží mezi Jilemnicí a Vrchlabím, je skutečně na první pohled překrásná. Je to totiž moderní horská restaurace, která má vybavenou otevřenou kuchyni, ve které se vaří primárně z čerstvých a také zcela kvalitních surovin. O domácí zmrzlině ani nemluvě. Ta je totiž naprosto famózní. Byla jsem tedy velmi ráda, že jsme restauraci navštívili a mohli jsme tak na vlastní kůži vyzkoušet skutečně gurmánský zážitek se vším všudy. 

Benecko restaurace má svůj půvab

Co si představím zpětně, když se řekne Benecko? Restaurace, gurmánský zážitek a naprosto skvělou a povedenou dovolenou, na které nám přálo nejen počasí. Pokud byste tedy nevěděli, kam do restaurace na Benecku, na tomto krásném místě jistě nebudete zklamaní, jelikož je zde chutné jídlo, pití, skvělá obsluha a také dokonalá domácí zmrzlina. Ovšem je často nutná především rezervace restaurace Benecko, tudíž pokud budete chtít prožít například romantickou večeři na tomto místě, rozhodně nezapomeňte na včasnou rezervaci. Byla by totiž škoda navštívit Benecko bez toho, aniž byste se mohli najíst v tomto skvostném zařízení. 

Ideální místo pro svatební hostinu

Mým snem je, mít na tomto místě jednoho dne také svou svatební hostinu. Jelikož se s partnerem chystáme přestěhovat právě do Jilemnice, existuje poměrně reálná šance, že naše společná svatba, ke které ještě nemáme sice žádný termín, proběhne někde poblíž a svatební hostina právě v této restauraci. Domníváme se totiž, že je to skvělá restaurace na svatební hostinu. Benecko je mimo jiné také okouzlující místo, tudíž není již, co více řešit. Mimo jiné v restauraci prostřou tabuli pro minimálně 40 hostů a pro maximálně 120 hostů, když se hosté rozhodnou pobývat také na venkovní terase. Toto číslo je fascinující a pro naši budoucí svatbu naprosto vyhovující. Ovšem v tomto případě dosti předbíhám, jelikož ještě nemám ani snubní prstýnek, tudíž je vše v rukách mého partnera. 

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img