- Reklama -spot_img

Půjčka bez doložení příjmu

Už jste četli?

Někdy je prostě potřeba si půjčit, peníze v rodinné kase neleží jen tak a často dojdou kvůli nějakým nepředvídatelným výdajům. A pokud finanční toky vyschnou a výplata je třeba týden daleko, je nutné řešit všechno trochu jinak. Půjčka bez doložení příjmu od AB Půjčky ®  je skvělé řešení, na něž se lze maximálně spolehnout. Férově, jednoduše a bez rizika!

Splatnost si lze nastavit libovolně mezi dvacet kalendářních dnů a dva roky, není třeba ručitel ani zdlouhavé papírování, prostě bez doložení příjmu a složité administrativy, která všechny zúčastněné strany vlastně jen nesmírně zatěžuje. Tohle však bude záležitost, jež nezabere celé odpoledne. Ba spíše naopak, vše potrvá doslova a do písmene jen pár minut!

Půjčka bez doložení příjmu nabízí možnost požádat o finanční sumu v rozmezí 5 a 25 tisíc korun. Díky tomu, že nemusíte poskytovat výpis z účtu kvůli příjmům a odpadá i spoustu dalších jinde povinných položek, je tento úvěr vhodný i pro penzisty, studenty či například i dočasně nezaměstnané, kteří prostě životně potřebují překlenovací úvěr pro svou nepříjemnou životní situaci.

Postačí vyplnit krátký kontaktní formulář, kde uvedete jen naprosté minimum údajů. Nutné jsou totiž jen údaje kontaktní – jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště a email, popřípadě telefon. To je vše, stačí odeslat a půjčka se vyřeší online formou. Žádné nahlížení do registrů nebo podpis směnek, díky půjčce bez doložení příjmu lze snadno a účelně vyřešit krátkodobý nedostatek financí v rodinné kase. Není třeba chodit do banky, vždyť to je docela zbytečné! Prosedět zde celé odpoledne a ještě platit vysoké úroky. Navíc se půjčky dočká prakticky každý, podmínky pro její schválení jsou naprosto minimální. Vlastně postačí mít jen vlastní účet v bance, trvalé bydliště v ČR a klíčová je též plnoletost, zákon půjčovat lidem pod osmnáct let touto cestou neumožní.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img