- Reklama -spot_img

Firmy si na zimní údržbu najímají profesionály. Vyplatí se jim to!

Už jste četli?

Loni jsme se sněhové nadílky nedočkali, nicméně letos nás příroda překvapila hned na úvod nového roku. Zatímco děti bílou pokrývku vítají, dospělí si začínají dělat starosti. Odklízení sněhu a údržbě chodníků a silnic se nevyhnou města ani soukromé subjekty. Následující řádky přijdou vhod každému, kdo nechce riskovat zbytečné komplikace týkající se provozu firmy. Prozradíme vám, komu se vyplatí zimní údržbu outsourcovat a obrátit se na profesionály.

Proč byste měli nechat odklízení sněhu na odbornících?

Odházet pár metrů čtverečních před prodejnou zvládne každý. Ale větší firemní areál, jehož součástí jsou rozhlehlá prostranství, parkoviště a několik vzájemně propojených komunikací? Většina firem nedisponuje moderní technikou, která by umožňovala efektivní odklízení sněhu a posyp namrzlých ploch. O zaměstnancích, kteří by měli na starost pouze zimní údržbu, to platí dvojnásob. Spolupráce s někým, kdo se na facility management specializuje, je mnohem levnější a pohodlnější.

Zimní údržbu areálu nepodceňujte – každý zaměstnavatel je povinen zajistit bezpečné podmínky pro zaměstnance. Pomyslná úspora zároveň může vést k omezení provozu a ušlému zisku.

V případě údržby exteriérů třetí stranou nebudete nuceni pronajímat moderní techniku a přidávat zaměstnancům další úkoly na úkor práce, kterou mají na starosti. Případně ušetříte spoustu času a náklady související s hledáním dalších pracovních sil. O vaši firmu se postarají profesionálové s bohatými zkušenostmi a veškerým potřebným vybavením.

Spolehněte se na odborníky z AVE

Rozhodnete-li se pro odklízení sněhu a údržbu komunikací najmout profesionální firmu, orientujte se podle referencí. V tomto ohledu je jasnou volbou společnost AVE, která má dlouholeté zkušenosti se zimní údržbou měst a obcí i odklízením sněhu ve firemních areálech. Podrobné informace o službách najdete na www.ave.cz.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img