- Reklama -spot_img

Blanco = promyšlené gastronomické systémy

Už jste četli?

Společnost Blanco se specializuje na promyšlené gastronomické systémy, které zaručí, že Váš host bude mít na stole vždy čerstvé a chutné jídlo. Zařízení Blanco můžeme najít v hotelech, pohostinstvích, velkokuchyních – zkrátka všude, kde je o zákazníka dobře postaráno. Škála produktů je velice široká, a proto firma nebere ohled, zda se jedná o skladování, porcování, přepravu a udržování, regenerování čí vydávání jídel. Ať sáhnete kamkoli, zařízení Blanco uspokojí Vaše potřeby, a stanou se nepostradatelným pomocníkem při kvalitním a efektivním řízení kuchyně.

Mimo standardní produkty z katalogů, se firma Blanco specializuje na zakázkovou výrobu. Zákazník má dvě možnosti: buď dodat vlastní dokumentaci požadovaného výrobku, nebo využít konstrukční kancelář Blanco, kde mu bude poskytnut celkový servis od zpracování projektu, konstrukce až po výrobu produktu. To vše se zárukou největší kvality. K dispozici jsou také mobilní zařízení Blanco Inmotion. Jedná se o kompletní systémy distribuce jídel, které vyplňují mezeru mezi kuchyní a strávníkem. Navíc byly navrženy tak, aby byla zachována kvalita při co nejmenších nákladech. V nabídce jsou 3 systémy Cook&Chill, Cook&Serve a Cook&Freeze – Blanco nabízí všechny koncepce distribuce jídel. Systémy respektují specifické normy jednotlivých zemí, požadavky na teplotu a předpisy. Všechny výrobky jsou perfektně sladěny, a umožní Vám optimalizovat celý proces dodávky jídla. Pokud si nejste jisti, která koncepce se pro Vás hodí nejlépe, je možné si nechat udělat podrobnou analýzu všech požadavků s následným poradenstvím.

Veškeré produkty firmy Blanco se opírají o moderní a ergonomický design, prvotřídní zpracování a kvalitní hygienické materiály, se kterými bude pro Vás i Vaše zaměstnance radost pracovat. Pokud hledáte kvalitní výrobky, které jsou zároveň investicí do budoucna, je pro Vás Blanco jasnou volbou. Kontaktujte 2P Gastro!

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img