- Reklama -spot_img

Proč je potřeba pitná voda do kanceláří?

Už jste četli?

Voda do kanceláří

Automaty na limonády, kávu a čokoládu dnes vídáme běžně a jsou k dispozici na veřejných místech i na pracovištích. Základem pitného režimu by ale měla být čistá voda a ochucené pití spíše doplňkem. Kde kvalitní vodu získat? Můžeme si ji načepovat z kohoutku nebo koupit v PET lahvích, nic z toho nám ale nezajistí komfort a elegantní řešení, hlavně ne v práci. Od vody do kanceláří požadujeme, aby byla vychlazená na správnou teplotu, ihned k dispozici a nemuseli jsme pro ni chodit moc daleko. Automat ION od Nápojové Ambulance tyto požadavky splňuje, navíc vypadá elegantně, moderně a do prostředí kanceláře dobře zapadne.

Voda ke kávě

Ke každému šálku kávy je dobré dát si i sklenici vody. Umístění automatu na vodu vedle kávovaru je strategické a alespoň na tuto zásadu nebudeme zapomínat. Káva totiž tělu tekutiny nedodá, a pokud bez ní nemůžeme existovat, pitný režim je třeba zajistit jiným zdrojem. Proč vlastně nepít vodu z kohoutku? Je to sice varianta a oficiálně má dobrou kvalitu, ovšem je upravovaná pomocí chloru a dalších přísad, nemusí mít příjemnou tepotu a navíc je dobré nechat ji chvíli odstátá, než se napijeme. Někomu ani nechutná, záleží hodně na lokalitě.

Kvalitní nápojový servis

Voda do kanceláří z přístroje ION splňuje potřebná kritéria na pitnou vodu a navíc skvěle chutná. Kvalitní nápojový servis potěší každého pracovníka i hosty. Během jednání bude vypadat mnohem lépe načepovat klientům nebo obchodním partnerům vodu z designově povedeného automatu, než z kohoutku. V létě oceníte vodu vychlazenou na optimální teplotu, ať už perlivou nebo neperlivou. Ano, ION umí vytvořit i perlivou vodu. V chladném počasí si zase načepujete horkou vodu pro výrobu lahodného nápoje na zahřátí.

Nízká spotřeba a tichý provoz

Bojíte se vysoké spotřeby elektřiny? Nemusí to být vůbec pravidlem, ION spotřebuje až o 75% elektřiny méně, než některé jiné automaty. Voda z něj je nejen ekonomická, ale i ekologická. Výměna filtru je hračka a provoz tichý. Co více si přát? Uvažujete-li o automatu a vodu do kanceláří, můžete si ho rovnou koupit nebo třeba jen pronajmout.

 

 

 

 

 

 

 

 

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img