- Reklama -spot_img

Objevte lahodnou chuť a prospěšnost zákysu!

Už jste četli?

Zákys je tradiční česká lahůdka, která by se měla objevit i ve vašem jídelníčku. Díky složení propívá zdraví a jeho lahodná chuť vám určitě zpříjemní den. Pochutnají si děti i dospěláci! Jaké varianty jsou k mání a proč se právě zákys stává stále populárnějším nápojem?

Tradiční výroba je zárukou kvality!

Zákys není ani mléko ani jogurt, jeho konzistence se nachází někde mezi. Jedná se o nápoj, jehož základem je kvalitní plnotučné pasterované mléko a mléčná kultura. Pro lahodnější chuť se do zákysu přidává ještě ovoce. Spojení mírně nakyslé chuti a sladkého ovoce je úžasná a co je hlavní – zdraví prospěšná.

Tradiční zákys vyrábí česká společnost Agro-la spol. s r. o. v Jindřichově Hradci od roku 1993. Při výrobě se drží tradičních postupů a právě díky tomu si její zákysy zachovávají atraktivní chuť. Zákys vyrábí ze surovin od prověřených dodavatelů a plní je do skleněných lahví. Skleněná láhev není jen designovou záležitostí. Právě ona je zárukou úspěchu. Ve skle totiž zdravé zákysy dozrávají a získávají svou specifickou chuť.

Dávka zdraví

Zákysy jsou výjimečné vysokým obsahem vápníku. Tento prvek je důležitý pro zdraví kostí, zubů, podporuje správnou činnost srdce, nervů a také pozitivně ovlivňuje činnost svalů. V jednom zákysu Agro-la (330 g) se nachází 125 mg vápníku, což je (15,6% DDD).

Zákys dále obsahuje bílkoviny (2,9 g), které jsou nezbytné pro správné fungování lidského organismu, protože se významně podílí například na činnosti hormonů a jsou důležité pro imunitní systém.

Variace báječných chutí

Agro-la nabízí zdravé zákysy ve skle ve 4 variantách: Neochucený přírodní, s černým rybízem, meruňkový a jahodový. Který ochutnáte vy?

Všechny zákysy agrola najdete v sortimentu obchodů Globus, Tesco a Albert. Pokud budete mít cestu do Jindřichova Hradce, zastavte se v podnikové prodejně. Zde koupíte zákysy za nejlepší cenu.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img