- Reklama -spot_img

Kdy vám rychlá půjčka vytrhne trn z paty

Už jste četli?

Krátkodobý nedostatek financí může potkat každého z nás. Stačí nečekané vyšší výdaje, které nepočkají, ztráta zaměstnání nebo nemoc s nižší výplatou daný měsíc, a problém je na světě. Řešením těchto finančních problémů může být rychlá půjčka. Je to jiná situace, než když nám peníze chybí dlouhodobě. V tomto případě ale může menší finanční injekce vytrhnout trn z paty a pomoci překonat období do další výplaty nebo do doby, kdy přijdeme zase k penězům jinou cestou.

Krátkodobý nebankovní úvěr bez dokládání příjmu

Velké oblibě se dnes těší krátkodobé úvěry, které lze získat přes internet. Na trhu jich je mnoho, ale k nejspolehlivějším patří Finpůjčka24. Tato půjčka ihned je bezúčelová a k získání není zapotřebí žádná složitá registrace. Nemusíte dokládat příjem ani účel toho, proč si půjčujete. Peníze získáte bleskovou rychlostí, a jakmile je úspěšně splatíte, otvírají se vám možnosti více variant dalších půjček.

Možnosti půjčky a požadavky na žadatele

Jaké možnosti přináší tato krátkodobá sms půjčka? Vybrat si můžete částku od 1000 do 8000 Kč. Doba splatnosti se nastavuje na 7, 14, 21, 24 nebo 35 dnů. Dobře si rozmyslete, kdy budete moct peníze splatit, abyste se zbytečně nedostali do potíží. Jaké jsou podmínky kladené na žadatele? Věk nad 18 let, bezproblémová platební historie a pravidelný zdroj příjmu.

Solidní poskytovatel

Zřizovatelem je společnost JK Financial s.r.o. Na trhu je mnoho nebankovních krátkodobých půjček, ale většina z nich má velmi vysoké úroky a najdou se i půjčky nesolidní. Není výjimkou, že není uvedeno sídlo společnosti, kontakty nefungují a celé to působí prapodivně. Těmto finančním produktům se raději vyhněte. U Finpůjčky24 máte jistotu solidnosti.

Výhody Finpůjčky24

Obrovským plus této půjčky je férové jednání, bezpečnost a bezesporu i zajímavá úroková sazba. Jaké jsou hlavní výhody této rychlé online půjčky?

  • Vše vyřídíte přes internet, není nutná schůzka na pobočce.
  • Není třeba mít ručitele, dokládat účel nebo výši příjmu
  • Celý schvalovací proces netrvá déle než 1 hodinu a jedná se o půjčku do 24 hodin
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img