- Reklama -spot_img

K pivnímu setu usadíte všechny přátele a výčep zařídí lahodný pěnivý mok

Už jste četli?

admin
+ěš

Čeká vás rozlučka se svobodou a rozhodli jste se, že nepůjdete do restaurace, ale oslavíte vše hezky doma na zahradě, na chalupě nebo si zajedete k rodičům, kde máte spoustu přátel? Anebo k vám chodí přátelé grilovat, bavit se a popovídat si? Ke slavení i víkendovým akcím se báječně hodí pivní set, k němuž usadíte mnoho osob najednou. Oč jde a kde jej koupit?

Pivní sety s precizním zpracováním

Na webových stránkách hawaj.cz najdete kvalitní pivní sety v několika provedeních. Pokud jste omezeni místem, zvolte menší typ o rozměrech 200 x 50 x 25 cm se třemi nohami na lavici. K výrobě bylo použito kvalitní dřevo FIR 2,8 cm, a povrch je ošetřen tak, aby byl odolný vůči slunci i vlhku. Set lze doplnit krycí plachtou, která se dá k pivnímu setu zakoupit zvlášť.

Ti z nás, kteří mají místa dostatek, mohou naopak zvolit velký typ pivního setu o rozměrech 220 x 70 x 25 cm se 3 nohami na lavici.

Aby nepřišly děti zkrátka. i pro ně můžete koupit dětský dřevěný piknikový stůl s pískovištěm Plum.

Dejte si doma lahodné, točené

Aby byla oslava nebo párty či páteční večer skutečně skvělá, můžete si koupit i kvalitní výčepní zařízení od českého výrobce Lindr. Už značka je vám zárukou, že si kupujete zboží s dlouhou životností, spolehlivostí, a že vám pivo vychladí na výbornou.

Koupit si můžete výčepní zařízení v mnoha různých variantách, ale i ve výhodných výčepních sestavách. V těch najdete vše, co je potřeba k naražení sudu a natočení piva. Tento typ výčepních zařízení se hodí k soukromým i profesionálním účelům.

Navštivte internetové stránky e-shopu Hawaj a vyberte si ten správný pivní set i s výčepním zařízením. Uděláte radost nejen sobě, ale i celé široké rodině a přátelům. Když si spočítáte, kolik ušetříte na návštěvách restaurace, vaše investice bude rychle zpět.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img