- Reklama -spot_img

Jaké možnosti máme při pořízení zahradního altánu

Už jste četli?

Blíží se jaro a léto, teplé počasí nás bude lákat ven a k příjemnému posazení. Pokud máte zahradu, určitě oceníte zahradní altán v podobě, která se k vašemu pojetí domu a venkovního prostranství okolo něj bude hodit. Pokud ještě otázku zastřešeného posezení nemáte vyřešenou, měli byste se už začít po nějakém tom altánu nebo party stanu pohlížet, je nejvyšší čas.

Funkce zahradních altánků

K čemu jsou vůbec zahradní altány dobré? Poskytnou stín a soukromí, ochrání před sluncem, větrem i deštěm, můžete v nich odpočívat, provozovat koníčky, dát si něco dobrého k jídlu a pití, uspořádat posezení s přáteli nebo třeba svatbu. Do stavby se můžete pustit svépomocí, pozvat si na to řemeslníky nebo si zkrátka hotový altán už koupit.

Je libo skládací altán?

Jaké jsou dnes možnosti, co se týká zahradních altánů? Romantické zděné nebo dřevěné stavby jsou krásné a mnoho lidí jim dá přednost, přesto někomu z různých důvodů bude vyhovovat více altán kovový nebo třeba skládací. Pokud chcete mít možnost umístění altánku měnit, jsou skládací party stany nejlepší volbou. Jejich mechanismus je velmi snadný, pohodlně je rozložíte a zase složíte, a to třeba po jednom dni používání, nebo až na konci sezony. Je to jen na vás.

Party stany a altány se stabilní konstrukcí

Zahradní altány se dají pořídit na míru, ale samozřejmě jsou k dostání výrobky typizované, ze kterých si většina z nás pohodlně vybere. Největší sortiment je na internetu a v hobby marketech. Dbejte na kvalitní a bytelnou konstrukci, aby se altán při prvním zafoukání větru nesesunul k zemi. Většina z nich je ale řešena tak, že mají konstrukci lehkou a přitom velmi stabilní, přičemž složit je zvládne téměř každý během chvíle. Pokud pořádáte svatbu venku, jsou velké bílé party stany a altány nejlepší variantou přístřeší. K dostání je ale mnoho dalších barev a velikostí.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img