- Reklama -spot_img

Imunita a my

Už jste četli?

Nejspíš patříte mezi tu část české populace která se intenzívně připravuje na nadcházející svátky jara či aktivně realizuje jarní úklid. Zářným příkladem jsou osoby, jež toto podstupují se zářivým úsměvem, radostně a naprosto pohodově.

Imunita


Dokonce můžete být ta osoba, jež dosáhla mnohem vyšších met díky tomu, že jarní úklid naprosto nestíháte, nezvládáte a přesto vás radost, klid a pohoda neopouští. Nejspíš patříte mezi jedince, kteří milují relax a meditaci.

Patříte do skupiny těch, kteří vytrvale šílí, že nemají nablýskaná okna, upletenou pomlázku, beránek se při vytáhnutí z trouby srazil a velikonoční nádivka letos nebude? Vraťte se jen o pár let zpět, zpátky do doby, kdy byly svátky jara opravdu uctívány s tradicí. Snadněji uvidíte to, na co se můžete s klidem vykašlat a nebo to, co naopak nesmíte opomenout.

Mezi nejdůležitější věci patří to, že by jste měla být fyzicky přítomna, na těle i vaši mysli a hlavně zdravá.

Toto samozřejmě po vás bude vyžadovat mnohem více, než pouhé rozhodnutí, ale i správné vykročení novou cestou. Nepotřebujete být přitom milovník spirituality. Je potřeba mít stanoveny jasné cíle, být odolná vůči připomínkám i očekávání vašeho nejbližšího okolí. Je jedno, zda jde o fanatickou tchyni, věčně hladového manžela nebo protivného šéfa či ještě nepříjemnější virózu.

V případě, že podléháte viróze a dalším nepříjemným událostem, ostatní vás dostanou velmi jednoduše. V momentě, kdy se o vás začnou pokoušet nepříjemné nálady a další varovné signály vašeho těla, jednejte a podchyťte je, dokud je čas. V momentě, kdy se vám zdá, že se o vás pokouší viroza či chřipka, zapomeňte na mytí oken a lítání po obchodech a udělejte si horký čaj, zahřejte se, vyzkoušet můžete i teplou koupel. Neléčená rýma může přejít do zánětu průdušek, bolest krku snadno proměníte v angínu a neléčenou řeznou ránu rázem proměníte v bolestivý zánět. Doporučujeme nasadit si denní dávku 3×5 tablet Wobenzymu, díky čemuž začnete posilovat maximálně svou imunitu. Nepříjemné otoky samy opadnou a vy se budete cítit lépe. Jakmile své tělo nastartujete dodanými enzymy, samo si už pak je schopno pomoci s léčbou oslabení. Studie prokázaly, že Wobenzym funguje již více než 40 let. Na jeho funkčnosti se shodují internisté, chirurgové i obvodní lékaři.


Koho potěší uklizená domácnost nejvíce? V nejlepším případě zkazíte rýpavou náladu své tchyni, která vás tentokrát nebude mít za co peskovat.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img