- Reklama -spot_img

Hodinky PRIM pro Radka Štěpánka

Už jste četli?

admin
+ěš

Ve čtvrtek 18. října se v pražské O2 areně Radek Štěpánek rozloučil se svými fanoušky a ukončil tak svoji profesionální kariéru tenisty. Při té příležitosti, mimo jiné, obdržel od holdingu Czechoslovak Group speciální hodinky PRIM.

Večerem plným hvězd provázel Libor Bouček. Asi nejvíce očekávaným hráčem, kromě samotného Štěpánka, byl zajisté 4 násobný vítěz Wimbledonu, Srb Novak Djokovič. Ten se kromě odehraného zápasu s naším tenistou postaral i o překvapení v podobě nasbíraných přání od tenisových špiček pro Radka Štěpánka. Rozlučky se zúčastnili i další sportovní legendy, jako například Jaromír Jágr, Andre Agassi či Petr Nedvěd.

Hodinky, které Radku Štěpánkovi předala tisková mluvčí společnosti ELTON hodinářská, Adéla Dittmannová, jsou ze speciální edice PRIM ORLÍK II 2018. Tento model obsahuje prvky, kterými se liší od standardního modelu ORLÍK. Jedním z nich je například strojek kalibr 98 s automatickým nátahem, který byl poprvé vyroben s DLC vrstvou.
Masivní pouzdro s korunkou v šedé barvě nese číslo 18, které odkazuje na rok založení Československé republiky. Celé hodinky v černé barvě jsou obzvláštněny indexy v barvě šedé, podtrženy zlatými ručičky a otiskem českého lva, též ve zlaté barvě.Speciální je edice také v tom, že je možnost zakoupit je pouze do konce letošního roku.

Tento model k výročí založení Československé republiky byl vyroben v Novém Městem nad Metují společností ELTON hodinářská, jediným českým výrobcem značky PRIM. Radku Štěpánkovi je daroval Holding CZECHOSLOVAK GROUP, do kterého mimo jiných značek, spadají právě i hodinky PRIM. Dle slov vedoucího marketingu holdingu CSG, Lukáše Novotného se rozhodli pro tento model právě z toho důvodu, že Radek Štěpánek je jedním z těch, díky kterým se jméno republiky rozšířilo do celého světa.

 

Tereza Kulíková

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img