- Reklama -spot_img

Efektivní využití času v zaměstnání: Evidence pracovní doby online

Už jste četli?

Zákoník práce hovoří v § 96 jasně o povinnosti zaměstnavatele týkající se evidence jednotlivých zaměstnanců. Přesně zaznamenávány musejí být nejen směny, ale i přesčasy, noční práce či pracovní pohotovost. Mnohé firmy mají s evidencí velké problémy, jelikož zaměstnanci nejsou ochotni si sami psát časy strávené na pracovišti, anebo mohou podvádět.

Chytrý software zaznamená všechna důležitá data

Základní funkcí tohoto softwaru je evidence docházky. Určitě ale nejde o jedinou službu, kterou nabízí. Zaměstnavatel může mít pohodlně k dispozici také výdaje a přiřazování činností k jednotlivým projektům. Software umí precizně zaznačit také kompletní statistiky a hlídá počet zadaných hodin v rámci určitého typu pracovního poměru. Bez problémů naplánuje směny podle potřeby, dovolenou a v neposlední řadě i majetek zapůjčený zaměstnancům. Zaměstnavatel má o všem dokonalý přehled a pohodlně splní všechny povinnosti dané zákonem.

Podívejte se na úvodní video projektu MujCas.cz, společnosti MicroApps s.r.o.

Výhoda i pro zaměstnance

I zaměstnanci nemusejí být smutní, že jsou kontrolováni. Díky rychlému zaznamenání evidence pracovní doby online a v cloudu budou mít mnohem dříve proplacené veškeré výdaje související s pracovní činností. Nemusejí svým nadřízeným neustále klást otázky, kolik jim ještě zbývá dovolené, anebo kdy budou mít noční, denní či odpolední směnu. Údaje jsou totiž přesně zaznamenány a každý z pracovníků má do systému svůj vlastní přístup.

Levné a efektivní řešení

Zmiňovaný docházkový systém je nejen výhodný v množství nabízených funkcí, ale umožní i export dat v rozhraní „API“ do kteréhokoli jiného softwaru, jako jsou třeba Microsoft Excel, SAP nebo další programy. První měsíc si budete moci navíc vše vyzkoušet zcela zdarma. Následně činí cena pro méně než 100 uživatelů 50 korun na jednoho. U většího množství bude vykalkulována individuálně.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img