- Reklama -

Co budete dělat po maturitě? Zkuste roční studium jazyků

Už jste četli?

Servis filtračních a vzduchotechnických zařízení

Jako dodavatel mnoha vzduchotechnických a odsávacích systémů společnost Tigemma engineering, s.r.o. do svého portfolia nabízených služeb zařadila servis vzduchotechnických...

Google ukázal Android 12L: V čem je jiný, než Android 12?

Společnost Google ještě začátkem tohoto měsíce oficiálně představila Android 12, který dnes je aktivně testován mnoha výrobci chytrých telefonů....

Fenomén Pandora

Ti šťastlivci, kteří dostali náramek Pandora ke svátku, narozeninám či jinému krásnému dni, neví, jak s nimi správně zacházet....
admin
+ěš

Patříte mezi letošní maturanty a stále nevíte, co budete dělat dále? Situace okolo maturit je sama o sobě dost nejistá a po střední škole to zkrátka bude velká změna. Máte spoustu možností, jak s časem po maturitě naložíte. Půjdete na vysokou, pracovat, nebo snad na zkušenou do zahraničí?

Zkuste se poohlédnout i po další možnosti, kterou vám svět nabízí. Už jste slyšeli o pomaturitním studiu jazyků? Ne? Tak čtěte dále a my vám řekneme vše, co potřebujete vědět. Možná právě tato varianta bude pro vás ta pravá.

Obsah obrázku obloha, exteriér
Popis byl vytvořen automaticky

Co je to pomaturitní studium

Pomaturitní studium jazyků představuje roční intenzivní kurz jazyka, během kterého se můžete připravovat na státní jazykové zkoušky nebo i na zkoušky Cambridge English. Je to opravdu skvělá příležitost, které by bylo škoda nevyužít. Podle našich zkušeností studenti pomaturitního studia dosahují největších pokroků.

Je to dáno intenzitou studia. Jazyková výuka probíhá každý všední den 4 vyučovací hodiny. Nejčastěji jazykové školy nabízí pomaturitní studium angličtiny, ale můžete se zkusit přihlásit i do studia němčiny či španělštiny. 

Studovat v pomaturitním studiu neznamená pouze pět dní v týdnu sedět nad knížkami. Je to také o objevování nových věcí, seznamování se s novými lidmi a kulturami. Proto v pomaturitních kurzech studenti s lektory často vyrážejí ven a podnikají různé akce, které jim jejich znalosti jazyka přirozeně prohlubují.

Obsah obrázku interiér, stůl
Popis byl vytvořen automaticky

Výhody a bonusy

Vedle intenzivních lekcí cizího jazyka je pravděpodobně největší výhodou pomaturitního studia nárok na status studenta. Ten vám společně s kartičkou ISIC zaručí všechny výhody studentského života. Ale pozor. Nárok na status studenta máte pouze tehdy, když nastoupíte do pomaturitního studia ve školní rok bezprostředně následujícím po maturitní zkoušce.

V Jazykové škole PELICAN dostanete k pomaturitnímu studiu zdarma další jazykový kurz na celý školní rok. A navíc si do něho můžete přivézt i kamaráda nebo příbuzného. To už by byla škoda nevyužít ne?

First minute nabídky

Předtím, než se do pomaturitního studia přihlásíte, zjistěte si co nejvíce informací. Porovnávejte nabídky, ale i lektory a prostory školy. Neostýchejte se do školy přijít podívat. Nezapomeňte, že v ní strávíte celý školní rok, tak studujte tam, kde se cítíte dobře.

Teď na jaře začínají jazykové školy nabírat studenty do nového školního roku. Můžete proto využít first minute cen, díky kterým můžete mít pomaturitní studium levnější i o několik tisíc. Kdo šetří, má za tři!

Obsah obrázku exteriér
Popis byl vytvořen automaticky

Pokud vás možnost studia jazyků po maturitě zaujala a chtěli byste se doptat na podrobnosti, zavolejte nebo napište do Jazykové škole PELICAN, kde vám zodpovíme všechny otázky a objasníme nejasnosti například ohledně statusu studenta. Neotálejte s přihláškou, školy (bohužel) nejsou nafukovací!

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Servis filtračních a vzduchotechnických zařízení

Jako dodavatel mnoha vzduchotechnických a odsávacích systémů společnost Tigemma engineering, s.r.o. do svého portfolia nabízených služeb zařadila servis vzduchotechnických...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -