- Reklama -spot_img

Automatický hasící systém je důležitý pro každou místnost

Už jste četli?

admin
+ěš

Požáru ve vlastním domě či jiných prostorách se asi obává každý. Avšak v dnešní době již existují způsoby, jak se jim pasivně bránit. Samozřejmě můžete namítnout, že hasiči jsou na místě během pár minut, avšak během této doby se situace může značně zdramatizovat. Proto je ideální si pořídit automatický hasící systém.

O co jde?

Proteng Sapfir jsou specializované automatické hasící systémy v podobě práškových modulů. Jeho aktivační senzory s různou spínací teplotou umožňují zachycení požáru již v jeho nejrannější fázi. Pokud by tato automatická čidla selhala, je zde možnost i manuálního sepnutí. Těmito moduly je možno hasit požáry typu A, B i C, tedy ohnisek požárů jak tuhých, tak kapalných a plynných, stejně tak elektrického vybavení pod proudem.

Kde se může použít?

Jeho použití je až překvapivě všestranné, avšak nelze ho použít na všechny druhy hašení požárů. Není například vhodný k hašení větších objektů, protože tyto moduly jsou zpravidla menších velikostí. Naopak je určen k hašení lokálních ohnisek a tím pádem zabránění dalšího šíření plamenů. Použit může být jak u lokálních malých ohnisek, tak i u větších místností. I s nimi by si měl systém bez větších problémů poradit. Díky malé velikosti je jej možno umístit například i do elektrických rozvodových skříněk nebo menších boxů.

Jaké jsou jeho výhody?

Velkou výhodou celého systému Proteng Sapfir  je velká efektivita hašení s čím samozřejmě logicky souvisí i úspora hasicí látky. Další devízou je možnost širokého umístění. Přístroj může být klidně viditelný, protože jeho design je velice elegantní a nebude tak působit jako „pěst na oko“. Modul má také velmi vysokou životnost a disponuje možností vícenásobného použití.

Pokud máte kdekoliv pocit, že hrozí zvýšené riziko požáru, pak stačí pouze zakoupit tento systém. Bude sloužit jako prevence a případě požáru zachrání velké množství majetku, díky tomu je naprosto skvělou volbou.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img