- Reklama -spot_img

Zimné tipy na dva čarovné parfumy – pre dámy aj pre pánov

Už jste četli?

admin
+ěš

V období čarovného času Vianoc, rozprávkovo zasnežených prírodných scenérií často láka siahnuť aj po nejakej čarovnej vôní dotvárajúcu takúto krásnu atmosféru. Pozrite sa na tipy čarovných parfumov, ktoré vám prinášame:

Parfém VERSACE – Bright Crystal

Klenoty, drahokamy, prstene, pozlátka a iné vzácne poklady využívajú ženy ako ozdoby, ktoré majú zapôsobiť a hlavne okrášliť. Hľadáte aj vy spôsob, ako zažiariť medzi ostatnými ženami? Parfém Versace – Bright Crystal je kryštál medzi vôňami a s jeho pomocou môžete aj vy zažiariť medzi ženami.
Kúzlo, ktoré zaujme každého
Vôňa Bright Crystal je dar, ktorý vás zmení na nepoznanie. Zavedie vás do rozprávky plnej zlata, drahokamov a krásnych príbehov. Vďaka parfému Versace pocítite na vlastnej koži ako sa cítili najkrajšie a najsilnejšie kráľovné. Ovládnete moc, ktorou si podmaníte celý svet a všetci sa vám budú klaňať.
Módny návrhári a dizajnéri z módného domu Versace použili v srdci parfému Bright Crystal zmes toho najjedinečnejšieho a najlepšieho, čo kvetinový svet ponúka. Kvety ako lotos a magnólia autori parfémov často nepoužívajú, pretože len tí najlepší umelci dokážu použiť ich krásne vône a vytvoriť z nich hrejivý súzvuk. Okrem nich ale netreba zabudnúť na pivonku, ktorá evokuje nežnosť a peknotu.
Obdarte sa troma čarovnými impulzmi
Vôňa Bright Crystal je talent, vloha, ktorá dokáže odmeniť. Kľúč k pochopeniu tajomstva sa nachádza v troch čarovných impulzoch.
Prvý je vytvorený vôňami yuzu, granátovým jablkom a ľadovým akordom. Druhý tvoria tóny magnólie, pivonky a zázračný kvet lotos. Pižmo, ambra a drevo sú tretím impulzom, ktorý dotvára nádhernú kompozíciu.
Tajomstvo bolo odhalené, spoznajte jeho silu na vlastné oči. Netreba však zabúdať, že za všetko treba zaplatiť nejakú daň. Slabšou stránkou tejto vône je jej slabá výdrž a zároveň aj sila – aj kvôli jemne zvoleným ingredienciám, ktoré sa nevnucujú.

Parfém Diesel – Only The Brave
Skoro každý muž sníva aspoň niekedy o tom, že ho budú všetci uctievať a obdivovať. Želáte si, aby sa ženám, ktoré okolo vás prejdú podlamovali kolená a padali do vášho náručia? Parfém Diesel – Only The Brave je spôsob, ako sa stať skutočným hrdinom – aspoň nejakým spôsobom.
Prekonanie osudu
Vôňa Only The Brave je túžba po úspechu a odhodlanie, ktoré premení váš život na prechádzku krásnou záhradou. Je ako najväčšia výzva, ktorá teraz stojí pred vašimi nohami.
Parfém Diesel bol stvorený pre mužov, ktorí vedia vstať zo Zeme a každú prehru hodia za hlavu – no najprv sa z nej dokonale poučia. Je to nepremožiteľnosť, ktorá zanecháva silný dojem.
Objavte v sebe rebela
Vôňa Only The Brave je pastva pre ženské zmysly, ktoré hľadajú v dnešnom svete úspešných a silných mužov. Alebo aj tých, ktorí používajú parfém Only the Brave?
Vôňa tohto parfumu je z kvalitných a vyberaných ingrediencií. Citrusy, mandarínka a koriander vytvárajú prvý nádych, ku ktorým sa pridávajú nežné arómy fialky, ruže, cédru a levandule. Základ parfému je vytvorený z labdanuma, kože, ambry a dreva.

Módny dom Diesel väčšinu svojich parfémov založili na kvetinovom základe. Dá sa povedať, že je to už ich tradícia, v ktorej pokračovali aj vo vôni Only The Brave.

Buďte potešením pre ženské zmysly

Staňte sa mužom, ktorý je novým potešením pre ženské oči a všetky ich zmysly. Nepotrebujete k tomu veľa – vyskúšajte parfém Diesel – Only The Brave.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img