- Reklama -spot_img

Zážitek k nezaplacení- vyhlídkový lete

Už jste četli?

admin
+ěš

Přemýšlíte nad originálním dárkem, kterým potěšíte? Už vás nebaví kupovat bonboniéry nebo květiny? Vyzkoušejte si být pilotem letadla nebo vrtulníku. Vyberte vyhlídkový let letadlem nebo vrtulníkem. Tímto rozhodně neztratíte body a originalita je zaručená.

Staňte se na chvíli pilotem

Jde o novinku profesionálů, pod jejichž vedením se stanete pilotem i vy! Máte jedinečnou možnost si vyzkoušet, jaké to je být pilotem a řídit letadlo se vším, co může nastat.

Vybírejte z několika variant:

  • Zážitek určený pro jednoho na jednu hodinu a dvacet minut s přistáním na třech letištích
  • Vezměte si k sobě další dvě osoby a mějte celé letadlo jen pro sebe
  • 1+2 osoby v letadle Cirrus – luxusní letadlo ve světě malých letadel

Zjistíte, zdali jste talent na řízení a jestli zvládáte krizové situace.

Proleťte se po okolí

Pusťte na chvíli z hlavy, že byste řídili letadlo nebo vrtulník. Ale takový vyhlídkový let není úplně k zahození. Co myslíte? Vyhlídkové lety jsou pořádány celoročně. V zimě se nemusíte bát, že byste zmrzli, kabina je vytápěná. Na každý let dostanete dárkový certifikát, platnost je 12 měsíců. Vyhlidkove lety jsou pořádány každý den. Záleží na vás, jaký den si naplánujete.

Výběr máte opravdu široký. Vyhlídkové lety Praha startují z letiště Praha Letňany. Vyhlídkový let Karlštejn vám ukáže ta nejkrásnější místa z okolí Prahy. Podobně se nad matičkou Prahou můžete proletět i vrtulníkem. Z ptačí perspektivy uvidíte Kbely, Štěrboholy, Hostivařskou přehradu a Černý most. Pokud patříte mezi adrenalinové fandy, pak je tu pro vás vyhlídkový adrenalinový let! Poznáte tu správnou rychlost a na pár vteřin si můžete vyzkoušet i stav beztíže. Nezní to skvěle?

Kromě Prahy jsou v nabídce vyhlídkové lety Brno a vyhlídkové lety Ostrava. Je jen na vás, jaké město je vám nejbližší.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img