- Reklama -

Zapomeňte na sezónní módní diktáty! Vsaďte na nadčasovost

Už jste četli?

Servis filtračních a vzduchotechnických zařízení

Jako dodavatel mnoha vzduchotechnických a odsávacích systémů společnost Tigemma engineering, s.r.o. do svého portfolia nabízených služeb zařadila servis vzduchotechnických...

Google ukázal Android 12L: V čem je jiný, než Android 12?

Společnost Google ještě začátkem tohoto měsíce oficiálně představila Android 12, který dnes je aktivně testován mnoha výrobci chytrých telefonů....

Fenomén Pandora

Ti šťastlivci, kteří dostali náramek Pandora ke svátku, narozeninám či jinému krásnému dni, neví, jak s nimi správně zacházet....
admin
+ěš

Také s každou novou sezónou sledujete módní trendy? Diktát – jaká barva je letos in? Nosíte boty, oblečení a doplňky podle nejnovější módy, a když přijde na lámání chleba a chystáte se vyrazit někam, kde opravdu potřebujete zazářit a otevřete svoji přetékající skříň a zjišťujete, že stále nemáte co na sebe? Víme, v čem je problém!

Co si budeme povídat, naše úložné prostory nejsou nafukovací a totéž platí většinou i o našich rodinných rozpočtech. Kupovat každých čtvrt roku nejnovější hity sezóny není cestou, jak vypadat stylově a in. V šatníku stačí pár must have kousků základní garderoby. Všimli jste si, že většina slavných osobností na sobě nejnovější výstřelky módních návrhářů v běžném životě nenosí, a přitom vždy vypadají upraveně a mají svůj osobitý styl?

Je to proto, že sází na nadčasové módní doplňky a nenechávají si diktovat něco, co jim prostě nesluší. I Steve Jobs, přestože vybudoval miliardové impérium, nakonec udělal nejvíce parády s černým rolákem. Udělal si z něj vlastní marketingovou pomůcku. Každý na světě věděl, že ten pán v černém roláku na fotkách byl Jobs.

Tyto nejzákladnější doplňky by měly být luxusní, kvalitně zpracované a v nějakých tlumených barvách. Třeba proto jsou tolik oblíbené černé peněženky a kabelky. Prostě se hodí ke všemu. Dalším základním kouskem jsou luxusní hodinky, které klidně vydrží desítky let a stále budou in.  Nezbytnou součástí dokonalého outfitu jsou čisté, pohodlné a kvalitní boty. Můžete mít stylové sako za desetitisíce korun, pokud přijdete na schůzku ve špinavých botách, určitě nikoho neohromíte.

Pánské peněženky černé, kožené opasky, kvalitní boty, padnoucí brýle, hedvábná kravata a manžetové knoflíčky prostě dělají gentlemana. To je styl, který nikdy nevyjde z módy. Zapomeňte na barevné boty na běhání, značkové tepláky a vyhrajte si s léty ověřenými kousky, které do pánského šatníku budou patřit vždy.

Dámy mají ještě těžší nepodlehnout módním diktátům, když se o to všechny ženy v okolí snaží. Ale stejně jako u pánů platí, že styl dělají základní kousky.

Černé lodičky na přiměřeném podpatku, tzv. „malé černé“ šaty, dámské peněženky černé barvy, hodinky, luxusní kabelka a decentní náušnice, které se hodí ke všem příležitostem. Tento „základní šatník a doplňky by měla vlastnit každá žena a s rozumem ho doplňovat o sem tam nějaký módní výstřelek.

Při oblékání, jako ostatně u všeho platí, že není důležitá kvantita, ale kvalita.

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Servis filtračních a vzduchotechnických zařízení

Jako dodavatel mnoha vzduchotechnických a odsávacích systémů společnost Tigemma engineering, s.r.o. do svého portfolia nabízených služeb zařadila servis vzduchotechnických...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -