- Reklama -spot_img

Vánoční dárky, pro sportovně založené muže

Už jste četli?

admin
+ěš

Vánoční dárky pro muže

Máte doma sportovce tělem i duši? V tom případě máte pravděpodobně vyřešeno dilema, co by na něj mělo letos čekat v balíčku s mašlí 24. prosince. Vánoční dárky, které odrážejí jeho aktivní životní styl nepochybně nezklamou. Pokud ovšem stále tak trochu tápete, s našimi tipy si v této situaci elegantně poradíte.

I muž se chce cítit atraktivně

Naprostou klasikou je kosmetika. Té by se muži zcela nepochybně neměli vyhýbat, ostatně antiperspirant by měl patřit k povinné výbavě v rámci základní hygieny podobně jako mýdlo či šampon. Upravený zevnějšek je vaši vizitkou, která vám zajistí nejen žádoucí pozornost u něžného pohlaví.

Patrně žádný muž neodmítne kvalitní parfém. Vodítkem pro jeho výběr je především povaha a životní rytmus jeho nositele. Vůně by měla s charakterem korespondovat. V Lacoste Essential dominují zejména svěží citrusy a ovoce. Díky tomu se hodí pro svobodomyslné aktivní muže, kteří jsou neustále v pohybu.

Nezapomínejte na péči

Současný moderní muž by rozhodně neměl podcenit ani kosmetiku pečující. Značka Biotherm svoje produkty vyvíjí již od roku 1974, v současnosti výzkum nových technologií probíhá v laboratořích v Monaku. Díky tomu může nabídnout široké spektrum přípravků pro péči o každý typ pleti. Svěží vůně inspirovaná přírodou povzbudí i vaši mysl.

Obecně při nakupování pečujících kosmetických produktů platí, že mužská pokožka je jiná než ta ženská. Zodpovědný je za to testosteron. Velmi zjednodušeně můžeme říci, že pánové tak mají většinou výraznější sklon k mastné pleti. Jejich kůže také rychleji stárne, na místě jsou proto anti-aging produkty.

Riskantním obdobím je i zima, zvláště tehdy, pokud holdujete právě i zimním sportům. Kůže dostává mrazem „zabrat”. Určitě by tak neměl pánskou kosmetikou chybět hydratační krém. V létě je zase vhodné se před slunečními paprsky chránit při trávení volného času venku přípravky s ochranným faktorem. Zabráníte tak předčasnému stárnutí kůže.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img