- Reklama -spot_img

To nejlepší pro vaše čtyřnohé miláčky

Už jste četli?

admin
+ěš

MINAdog.cz je e-shop zabývající se prodejem krmiva pro psy, což zahrnuje granule pro psy, pamlsky pro psy a konzervy pro psy. Dále najdete v naší široké nabídce kosmetiku pro psy, reflexní výbavu pro psy, doplňky stravy pro psy a další nezbytnosti, zajišťující vašemu psovi spokojený a plnohodnotný život. Veškeré námi propagované výrobky máme vyzkoušené a zároveň s nimi sami máme velmi dobrou zkušenost. Testovat nám pomáhají naši čtyřnozí zaměstnanci, kteří mají za úkol ochutnávat konzervy, granulky a testovat hračky a pelíšky, za což jsou po zásluze odměněni dlouhými procházkami, spoustou her, koupáním se v řece a jinými aktivitami, při kterých si odpočinou.

Naše jedinečná nabídka

Naše společnost nabízí nejen vysoce kvalitní výrobky, určené pro psy, ale zároveň myslí na jejich dobro, zdravý životní styl a v neposlední řadě spokojenost páníčků. Z velké nabídky kosmetiky pro psy můžeme doporučit třeba prvotřídní antiparazitika pro psy, kondicionéry pro psy a šampony pro psy. Spousta našich produktů je ale věnována také péči o zuby  pro psy. Mezi tyto produkty patří různé pamlsky, odstraňující plak, jako jsou kousací tyčinky, sušenky a jiné. Podívejte se na naše stránky například na výprodej pelíšků a objednejte svému mazlíčkovi takový, který se mu bude líbit a kde bude rád trávit volné chvíle odpočinku.

Objednejte si z pohodlí domova

K dopravě vámi objednaného zboží využíváme kurýrních služeb společnosti PPL, se kterou máme dlouholeté skvělé zkušenosti. Navíc při objednávce nad 1500 Kč máte od nás zajištěnu dopravu zdarma. Do celého výčtu produktů z naší společnosti se řadí speciální přípravky pro psy, chovatelské potřeby pro psy a přípravky zajišťující péči o domácnost pro psy. Mezi tyto přípravky patří hygienické čističe, usnadňující vám úklid po vašich čtyřnohých kamarádech. Ale nejen kvalitní krmivo a ostatní věci, ale i například hračky potřebuje váš pes ke spokojenému a plnohodnotnému životu. My se postaráme o to, aby ten psí život, i když je krátký, byl naplněn až po okraj.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img