- Reklama -spot_img

Provence na kolech vám učaruje

Už jste četli?

admin
+ěš

Jih Francie, víno, vůně levandule z polí, která jsou nejen krásná na pohled, ale i uhrančivě voňavá, víno, historická městečka, památky a překrásná pohoří s výhledem, který vám učaruje a průzračné řeky, které vás nadchnou. Ptáte se, kde takovéto místo můžeme spatřit a jak si ho, co možná nejlépe užít? Odpověď zní, Provence na kolech. Jedině tak můžete kouzlo této půvabné země okusit plnými doušky. Vydejte se tak s námi za poznáním půvabu této vinařské oblasti, kde se zastavil čas. Odpočinek, který zde načerpáte, má totiž neskutečnou moc.

Spojte příjemné s užitečným

Provence na kolech je skvělou volbou pro všechny aktivní turisty, kteří si potrpí na aktivním odpočinku. Spojíte tak de facto příjemné s užitečným, jelikož si zde užijete relaxaci a to každý večer se sklenkou vína v ruce a hned ráno se budete moci vydat za skvosty malebných zákoutí této úchvatné země na kolech. Díky přijatelnému terénu, který tvoří z poloviny hrubý a z poloviny jemný asfalt, se budete moci prohánět na svém stroji místy, která se dají okusit pouze ze sedla jízdního kola. Kemp Gordes, ve kterém na vás čeká ubytování, vám nabídne uhrančivý pohled na pohoří Luberon a také vybavený bazén pro váš ničím nerušený pobyt. Z okolí kempu ucítíte příjemnou vůni levandule, která je všudypřítomná. Nezní to jak dokonalá dovolená?

Chutná polopenze z polní kuchyně vás dostane

Na gurmánský zážitek se můžete těšit v polní kuchyni v místě pobytu, která vám připraví lahodné pokrmy, ke kterým se bude podávat jak jinak než víno. Pokud ovšem patříte mezi zaryté pivní gurmány, nechybí ani možnost koupe točeného českého piva. Pokud by vám ovšem chutné pokrmy zachutnaly natolik, že byste si jich pár chtěli odvést domů či si je přibalit na cesty, není problém si drobné potraviny z jižní Francie koupit v přilehlých obchodních domech či menších krámcích poblíž Gordes. Na konci vašeho zájezdu si můžete být jisti, že opouštět se vám toto malebné místo rozhodně nebude chtít.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img