- Reklama -spot_img

Inzerce zdarma je otevřena kupujícím i prodávajícím z celého Česka

Už jste četli?

admin
+ěš

Pocházíte z malé obce v Beskydech, nebo většího města, jako je Plzeň, a sháníte kupříkladu dětskou postýlku, starožitné hodiny nebo motocykl Jawa? Pak si můžete díky stránkám, která nabízí inzerce zdarma, vyhledat konkrétní zboží přímo ve vašem okrese či blízkém okolí. Vždyť na co vám bude dětské oblečení za hubičku, když více utratíte na poštovném? Přehledně řazené stránky s inzercí všeho druhu mají totiž jak kategorie nabízeného zboží, tak i oblasti, v nichž se prodávající nachází.

Anonymní prodejci jsou nedůvěryhodní

I když je pravda, že pokud toužíte po krásném kříženém štěňátku, nad jehož fotografií vám srdce zaplesalo, vydáte se pro něj třeba na kraj světa. Inzerce zdarma je výhodná pro samotné prodávající, kteří mohou své nabídky i opakovaně vkládat do více skupin. Kupující se snadno vyznají v kategoriích, jež jsou řazeny ne abecedně, nýbrž „podle žánru“. Začíná se automobily, motocykly, stroji, pokračuje se potřebami pro dům a zahradu, nábytek, končí se elektrem, počítači, sportovními potřebami a oblečením.

Prodávající své nabízené zboží vloží do formuláře pod konkrétní název tak, aby byl snadno k nalezení. Nenechte se zmást spotřebním zbožím, elektronikou a počítači. Projděte si bedlivě kolonky, abyste svou nabídku vložili do správné skupiny. Nábytek se nevkládá do realit, zvířata do spotřebního zboží, atd. V tom inzerenti nejčastěji chybují. Nebojte se jako prodávající uvést kontaktní adresu. Budete snadno k nalezení. Navíc anonymní inzerenti jsou nedůvěryhodní a zpravidla se jim nepodaří prodat vůbec nic. Jak jsme uvedli v úvodu článku, inzerce zdarma je nabídkou věcí řazených v kategoriích, ale i v krajích, kam si kupující může pro poptávané zboží přijet osobně, případně si je nechat zaslat zdarma.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img