- Reklama -spot_img

Přestaňte být „věčným začátečníkem“ a učte se jazyk efektivně

Už jste četli?

Učíte se cizí jazyk již takřka od základní školy, ale stále to není ono? Hledáte konečně efektivní jazykové kurzy s kvalitními lektory a moderním systémem výuky, který vás skutečně bude bavit? Pokud jste z Prahy, může pro vás být novým začátkem v efektivní výuce jazyková škola Lingua Sandy. Škola s tradicí dlouhou 23 let.

Vybírejte z mnoha jazyků

Jazyková škola Lingua Sandy nabízíme klientům výběr ze 41 jazyků od tradičních až po méně obvyklé. Je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠA a dodržuje kodex kvality. Stejně tak dbá na efektivní vzdělávání. Ve škole vyučují jen prověření a profesionální lektoři, kteří jsou pravidelně prověřování předním českým metodikem z Karlovy Univerzity. Výuka zde má tak tu nejvyšší možnou úroveň.

Výuka cizích jazyků probíhá v moderních učebnách v centru Prahy. Je zaměřena na široký rozsah kurzů pro veřejnost, děti, firemní kurzy či zahraniční kurzy. Učit se můžete i individuálně a je možná i výuka českého jazyka pro cizince. Mimo samotné výuky nabízí škola i služby, jako jsou profesionální překlady nebo tlumočení do většiny cizích jazyků.

Naučte se rusky či anglicky snadno a rychle

S kvalitní angličtinou se rozhodně nemůžete ve světě ztratit. Je ovšem opravdou, že abyste se domluvili, je nutností se jazyk naučit. Anglicky se poté domluvíte takřka všude na celém světě a při hledání nového zaměstnání bude pro vás znalost anglického jazyku velké plus. Je jedno jestli jste začátečník nebo pokročilý, vždy je potřeba něco zlepšit a posunout se zase o kus výš, kurzy angličtiny se vám nikdy neztratí. Mimo angličtiny je vždy důležitá i znalost dalších jazyků, které vám zase o něco více otevírají brány ke kvalitnímu zaměstnání. Velmi oblíbenou a čím dál více vyhledávanou se v poslední době stává i ruština. Jazyk, který si vaši rodiče ještě velmi dobře pamatují, se zase vrací a určitě jeho znalostí neprohloupíte. Zkuste začít navštěvovat kurzy ruštiny a uvidíte, že pro vás brzy přestane být ruská abeceda neznámá hromada znaků.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img