- Reklama -spot_img

Jak naše služby fungují a co si k tomu musíte připravit?

Už jste četli?

admin
+ěš

Určitě je třeba vědět, co si k nám sebou budete muset vzít, abychom spolupráci ohledně autozastavárny Praha mohli uskutečnit. Kompletní přehled všech potřebných informací získáte na našich internetových stránkách, anebo dokonce i po telefonu. Smlouva je uzavírána s vlastníkem vozidla, ale samozřejmě chápeme, že ne vždy je vozidlo registrováno přímo na toho, kdo vozidlo užívá, takže pokud přijede zplnomocněný řidič vlastníkem vozidla, i tak jsme schopni vzít auto do zástavy Brno či auto do zástavy Praha. V případě registrace vozidla na společnost jednáme s jednatelem společnosti, jak již bylo zmíněno výše. Smlouva u nás trvá po dobu 4 týdnů, ostatně takto koncipováno to mívají i ostatní zastavárny aut Praha, poté se za poplatek buď smlouva prodlouží, anebo vám vyplatíme smlouvu kompletně celou.

Nezapomeňte doma…

K tomu, aby mohla být naše smlouva a spolupráce jako taková uskutečněna, potřebujete samozřejmě také samotné vozidlo, doklad totožnosti, a to buď občanský průkaz, nebo pas, dále také platné povinné ručení, platný technický průkaz a dále samozřejmě dle individuální domluvy. Umíme v oboru opravdu takzvaně chodit, takže nejen, že si poradíme s půjčkou ručenou autem, ale třeba i s půjčkou se zástavou auta.

A co dále nabízíme jako top dodavatel?

Jako autozastavárna vám nabízíme celou řadu služeb, a to samozřejmě včetně profinancování vozidla, dále se řídíme pravidly jako je rychlé a ochotné jednání, ochota vstřícné jednání, odborně školený personál, maximálně se vám snažíme přizpůsobit, takže výběr místa a času necháme plně na vás. Dále si buďte jistí, že vozidlo můžete i nadále využívat. Tak co, změnili jste názor a už se nebojíte dát auto do zástavy Brno? Jsme tu pro vás a světem autozastavárny vás rádi, ochotně a odborně provedeme.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img