- Reklama -spot_img

Moderní metoda prodloužení vlasů zn. Rychle a levně

Už jste četli?

Mít krásné dlouhé vlasy, byl pro mnoho žen dosud jen nesplnitelný sen. Svou roli v jeho nenaplnění samozřejmě hrají genetické dispozice, kvalita vlasů, ale také peníze. Moderní doba totiž nabízí metody prodloužení vlasů, díky kterým je možné bujnou hřívu získat velmi rychle. Za některé se platí tisíce a mohou se neblaze podepsat na kvalitě vlasů, jiné stojí podstatně méně a jsou extra šetrné. Do druhé skupiny (tedy šetrné a levné) patří metoda clip in. Jak funguje?

Clip in je chytré a velmi efektní řešení

Metoda prodloužení clip in vlasy je svou podstatou velmi jednoduchá. Je možné si ji představit jako příčesek, ovšem ve speciální podobě. Vlasy se našívají na sponky, na kterých pevně drží. Sponky jsou uspořádány do pásu. Pásy jsou různě široké, aby při aplikaci vlasů byla pokryta celá plocha hlavy a přidané vlasy vypadaly naprosto přirozeně. Do sponek se našívají výhradně kvalitní přírodní vlasy, takže není znát, že by se jednalo o umělé prodloužení. Clip in vlasy je díky tomu možné udržovat úplně stejný způsobem jako vlasy vlastní. Je možné je tvarovat pomocí kulmy, žehlit, lakovat, gelovat apod. Aby zůstaly dlouho krásné, je třeba jim dopřát i náležitou péči. Měli byste je mít kvalitním šamponem a kondicionérem a vždy je pečlivě pročesat, aby nedošlo k zacuchání. Doporučujeme použít jemný kartáč.

Proč ano?

Clip in vlasy žádným způsobem nezatěžují vaše vlasy. Protože se nachází na sponách, stačí je jen připevnit k vlasům a dlouhá hříva je na světě. Lehce se s nimi manipuluje, dlouhé vlasy si budete užívat hodinu, nebo třeba i celý den.

Clip in vlasy levně jsou k dostání v délce 38 cm, 51 cm a 61 cm. Například v e-shopu tvojevlasy.cz nabízí i luxusní sadu o délce 66 cm s gramáží 160 g. K mání jsou rozmanité odstíny hnědé, blond i černé. E-shop má poštovné zdarma u platby předem a pokud mu na facebooku dáte like, získáte slevu 10 %.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Chcete nový umělý vánoční stromeček? Kupte ho s 30% slevou na svetstromku.cz

Je škoda sedět v obýváku u vánočního stromečku, s nímž nejsem maximálně spokojeni. Ať už je umělý, nebo živý, měl by...
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img