- Reklama -spot_img

Kvalitní neoriginální karosářské díly se vyplatí

Už jste četli?

Žádný automobil nevydrží věčně a zejména u nákladních vozů s vysokou frekvencí provozu je nezbytné počítat s běžnými opravami a také občas s promáčknutými plechy. Pokud ovšem víte, kde nakoupit kvalitní karosářské náhradní díly, máte vyhráno. Neznáte-li žádného prodejce, nemusíte zoufat, jelikož vám v následujícím článku poradíme.

Originální díly jsou předražené

Spousta motoristů a majitelů spedičních a jiných firem sáhne po originálních náhradních dílech. Jejich koupě ale není nijak levná. Naopak zaplatíte za ně i několikanásobně více peněz. Pokud se podíváte na nabídku neoriginálních značkových náhradních dílů, dosáhnete maximální úspory. Máte strach, že vaše ekonomické rozhodnutí bude na úkor kvality a spolehlivosti? Nemusíte! Značkové náhradní díly se často vyrábí na úplně stejných linkách jako originální, nicméně ve finální fázi nejsou opatřeny originální značkou. Z pohledu využitých materiálů jsou naprosto stejné.

Záruka samozřejmostí

Na neoriginální karosářské díly se vztahuje standardní záruční doba 2 let. V případě poruchy zaviněné právě vyměněným dílem, ji můžete bez problémů uplatnit. Všechny neoriginální náhradní díly jsou ale opatřeny atesty a doložkami, jež případnou poruchu v důsledku snížené kvality vylučují.

Nakupujte u spolehlivého prodejce

I neoriginální díly je zapotřebí nakupovat v co možná nejvyšší kvalitě. U společnosti Pevaro s.r.o. si můžete vybírat značkové neoriginální náhradní díly COS.PEL nebo QTC, které jsou vysoce spolehlivé. Vybírat si můžete jakýkoli sortiment, který je kompatibilní s nákladními automobily všech nejznámějších značek jako Iveco, Man, Renault, Scania, Volvo a mnohé další. Z nabízeného zboží lze volit klidně i motorové díly, brzdový segment a spousty dalších produktů, které padnou vašemu vozu jako ulité.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img