- Reklama -spot_img

Elektronická docházka – jednoduše, přehledně a spolehlivě

Už jste četli?

admin
+ěš

Elektronická docházka je jedním z prvků, který vám může výrazně usnadnit správu školky. S informačním systémem budete mít vždy přehled o počtu dětí a dalších důležitých informacích. Aplikace přitom nabídne i řadu dalších praktických funkcí.

Přehledná evidence

Přesnou evidenci počtu dětí zajistí elektronická docházka. Data můžete zadávat ručně, ovšem pro větší usnadnění práce lze využívat i čipové karty. Systém je navíc schopný připravit i všechny potřebné exporty pro MPSV a MŠMT. Pohlídá za vás porušení pravidel, například počet dětí vs. počty pečovatelek a podobně. Během pár kliknutí navíc můžete získat seznam dětí včetně důležitých kontaktů a specifických potřeb dětí jako jsou například alergie.

Další skvělé funkce

Informační systém má rozhodně co nabídnout, nejen docházku v elektronické podobě. Jde o aplikaci pro mateřské školy, která vám výrazně usnadní práce. Systém automaticky vystaví faktury školného a stravného a zašle je rodičům. Kromě toho vám usnadní i plánování směn zaměstnanců, evidenci školních dokumentů i přípravu tiskových sestav a reportů. Aplikace je snadno ovladatelná a navržena přesně pro ředitele a učitele. Vyhoví tak vašim potřebám.

Pro rodiče

Aplikace si rozhodně získá oblibu i u rodičů. Jde o komplexní komunikační prostředek, díky kterému je komunikace mezi školkou a rodiči mnohem jednodušší. Během chvilky lze zaslat zprávu skupině rodičů či jednotlivcům. Rodiče zvládnou dítě omluvit snadno a rychle online. Navíc získají přístup k online nástěnce. Už jim tak neuniknou důležité informace, fotografie a dění ve školce. Mohou si je zobrazit ze svého telefonu či počítače, kdykoli se jim to hodí.

S aplikací pro školky se řízení školky stane mnohem jednodušší. Ušetřete si starosti a čas a vyzkoušejte tuto technologii i vy.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img