- Reklama -spot_img

Vybíráme módní doplňky na léto 2017

Už jste četli?

Léto se blíží, a to znamená jediné – konečně můžete všem ukázat nové kousky svého šatníku. Abyste svůj outfit podtrhla je potřeba zvolit vhodné módní doplňky. A s tím vám poradíme my.

S létem stoupá důraz na správně zvolené módní doplňky, které jsou vidět více než jindy. Proto si na jejich výběr dejte pozor. Ať už se to týká kabelky, pásku, slunečních brýlí, šperků nebo hodinek. Důležitá je zejména jejich správná kombinace.

Začněte výběrem kabelky

Rozhodně nejvýraznějším módním doplňkem je kabelka. Pro ženu je mnohdy právě tím nejdůležitějším kouskem ve svém šatníku. Kromě vzhledu by měla být ideálně ještě praktická. Jak a podle čeho vybrat kabelku? A jak ji sladit s celkovým vzhledem? Před nákupem je dobré uvědomit si, k jakému oblečení ji budu kombinovat, jestli bude celoroční nebo sezónní, k čemu ji budu nosit a co se mi do ní má vejít. V létě se vyplatí zakoupit zejména barevné kabelky, protože barvy prostě k létu patří. Vaše běžná letní kabelka nemusí být těch nejznámějších značek, ale bohatě postačí výběr z českých e-shopů, například na Bonprix.cz nebo Answear.cz.

Slaďte módní doplňky k outfitu

Takže kabelku máte už vybranou. Dále je potřeba mít k dispozici bohatý výběr doplňků, abyste mohla vždycky vybrat ty, který se k outfitu nejlépe hodí. Nezapomínejte na nejmenší detaily. Ladit musíte od pásku po peněženku. V létě zvolte doplňky, které ještě více podtrhnout barevnost a veselost vašeho outfitu. Můžete si vybrat jeden ze zajímavých kloboučků, třeba klasické slamáky. Další možnost představují korálky, ať už jako náramek nebo náhrdelník z korálků. Samozřejmostí je vhodně zvolený pásek, který vaše letní šaty může ještě více ozvláštnit. A pokud si nevyberete v českých e-shopech, pak můžete zkusit nabídku například čínského nákupního giganta AliExpress, kde můžete objevit například zajímavý pásek ke kabelkám v kytičkovém vzoru.

Šetřete na módních doplňcích

Význam, který módní doplňky mají pro celkový outfit jsme si již objasnili. Zejména v létě je důležité mít k dispozici opravdu široký výběr módních doplňků, abyste mohla vybrat pro každou příležitost ten pravý. Proto je dobré vědět, jak můžete šetřit na každém nákupu doplňků. Stačí se zadarmo zaregistrovat na Tipli.cz a můžete z každého nákupu získat až 33 % zpět. U většiny obchodů se odměny pohybují kolem 5–10 %, ale nejlepší na tom je, že šetříte opravdu z každého nákupu, který byste udělala tak jako tak. A za ušetřené peníze si můžete třeba nakoupit další stylový doplněk.

Módní doplňky není radno podceňovat, protože leckteré fádní oblečení se díky nim rázem promění ve stylový outfit. Nyní již víte pár rad a tipů, na co se během výběru módních doplňků zaměřit. A stejně důležité je během jejich nákupů šetřit. Díky Tipli.cz ušetříte z každého nákupu a vy si tak budete moct dovolit koupit více doplňků a mít větší výběr.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img