- Reklama -

Vybíráme módní doplňky na léto 2017

Už jste četli?

Servis filtračních a vzduchotechnických zařízení

Jako dodavatel mnoha vzduchotechnických a odsávacích systémů společnost Tigemma engineering, s.r.o. do svého portfolia nabízených služeb zařadila servis vzduchotechnických...

Google ukázal Android 12L: V čem je jiný, než Android 12?

Společnost Google ještě začátkem tohoto měsíce oficiálně představila Android 12, který dnes je aktivně testován mnoha výrobci chytrých telefonů....

Fenomén Pandora

Ti šťastlivci, kteří dostali náramek Pandora ke svátku, narozeninám či jinému krásnému dni, neví, jak s nimi správně zacházet....

Léto se blíží, a to znamená jediné – konečně můžete všem ukázat nové kousky svého šatníku. Abyste svůj outfit podtrhla je potřeba zvolit vhodné módní doplňky. A s tím vám poradíme my.

S létem stoupá důraz na správně zvolené módní doplňky, které jsou vidět více než jindy. Proto si na jejich výběr dejte pozor. Ať už se to týká kabelky, pásku, slunečních brýlí, šperků nebo hodinek. Důležitá je zejména jejich správná kombinace.

Začněte výběrem kabelky

Rozhodně nejvýraznějším módním doplňkem je kabelka. Pro ženu je mnohdy právě tím nejdůležitějším kouskem ve svém šatníku. Kromě vzhledu by měla být ideálně ještě praktická. Jak a podle čeho vybrat kabelku? A jak ji sladit s celkovým vzhledem? Před nákupem je dobré uvědomit si, k jakému oblečení ji budu kombinovat, jestli bude celoroční nebo sezónní, k čemu ji budu nosit a co se mi do ní má vejít. V létě se vyplatí zakoupit zejména barevné kabelky, protože barvy prostě k létu patří. Vaše běžná letní kabelka nemusí být těch nejznámějších značek, ale bohatě postačí výběr z českých e-shopů, například na Bonprix.cz nebo Answear.cz.

Slaďte módní doplňky k outfitu

Takže kabelku máte už vybranou. Dále je potřeba mít k dispozici bohatý výběr doplňků, abyste mohla vždycky vybrat ty, který se k outfitu nejlépe hodí. Nezapomínejte na nejmenší detaily. Ladit musíte od pásku po peněženku. V létě zvolte doplňky, které ještě více podtrhnout barevnost a veselost vašeho outfitu. Můžete si vybrat jeden ze zajímavých kloboučků, třeba klasické slamáky. Další možnost představují korálky, ať už jako náramek nebo náhrdelník z korálků. Samozřejmostí je vhodně zvolený pásek, který vaše letní šaty může ještě více ozvláštnit. A pokud si nevyberete v českých e-shopech, pak můžete zkusit nabídku například čínského nákupního giganta AliExpress, kde můžete objevit například zajímavý pásek ke kabelkám v kytičkovém vzoru.

Šetřete na módních doplňcích

Význam, který módní doplňky mají pro celkový outfit jsme si již objasnili. Zejména v létě je důležité mít k dispozici opravdu široký výběr módních doplňků, abyste mohla vybrat pro každou příležitost ten pravý. Proto je dobré vědět, jak můžete šetřit na každém nákupu doplňků. Stačí se zadarmo zaregistrovat na Tipli.cz a můžete z každého nákupu získat až 33 % zpět. U většiny obchodů se odměny pohybují kolem 5–10 %, ale nejlepší na tom je, že šetříte opravdu z každého nákupu, který byste udělala tak jako tak. A za ušetřené peníze si můžete třeba nakoupit další stylový doplněk.

Módní doplňky není radno podceňovat, protože leckteré fádní oblečení se díky nim rázem promění ve stylový outfit. Nyní již víte pár rad a tipů, na co se během výběru módních doplňků zaměřit. A stejně důležité je během jejich nákupů šetřit. Díky Tipli.cz ušetříte z každého nákupu a vy si tak budete moct dovolit koupit více doplňků a mít větší výběr.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

- Reklama -
- Reklama -

Doporučení redakce

Servis filtračních a vzduchotechnických zařízení

Jako dodavatel mnoha vzduchotechnických a odsávacích systémů společnost Tigemma engineering, s.r.o. do svého portfolia nabízených služeb zařadila servis vzduchotechnických...
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -