- Reklama -spot_img

Voda do kanceláří

Už jste četli?

Rádi by jste měli přístup k pitné vodě horké či studené pro sebe i své zaměstnance neomezeně? Watercooler – přístroj na pitnou vodu,  je řešením snadno dostupným. Automat si lze zakoupit či pronajmout za minimální ceny. Jak takový automat ovládat? Velice jednoduše. Stiskem tlačítka si zvolíte zda chcete vodu teplou nebo studenou, či dokonce sodu. V případě, že je potřeba vyměnit filtr, přístroj vás informuje s předstihem. Samotná výměna nezabere více než pár minut a zvládnete to i bez nářadí. Každých 30 vteřin je vám k dispozici půl litru chladné vody, která je určená k přímé konzumaci.

Voda do kanceláří bez omezení

Dodržovat pitný režim nebo se dle potřeby osvěžit potřebujeme všichni. S automatem na pitnou vodu, který je napojen na vodovod je to velmi snadné. Nepotřebujete žádné barely s vodou, místo ve skladu nebo zaměstnance, který se o vše bude starat. Automat si nainstalujete v místnosti a během krátké chvíle máte k dispozici teplou i studenou vodu. Můžete si dát lahodnou horkou čokoládu i sklenici osvěžující vody s citronem.

Voda do kanceláří

Voda do kanceláří by měla být samozřejmostí, ne výjimkou. Automaty jsou snadné na obsluhu, díky detekci výměny filtru a dětské pojistce jsou také zdravotně nezávadné a spolehlivé. Filtr spolehlivě zachytí nečistoty, usazeniny, pachuť vody či chloru. Čerpat vodu můžete neomezeně, ve dne i v noci.

Voda do kanceláří je nutností

Zejména v horkých letních dnech máme větší spotřebu vody a větší žízeň. Voda do kanceláří je tak nutností. Díky přístroji na pitnou vodu máte jistotu pravidelných dodávek teplé i studené vody, která je zdravotně nezávadná, chutná a osvěžující. Hodí se také pro děti i starší lidi. Přístroje lze umístit v kancelářích, hotelech, veřejných budovách, bankách a dalších místech jako jsou čekárny a ordinace, knihovny i obchody.

 

- Reklama -spot_img

3 KOMENTÁŘE

Comments are closed.

- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img