- Reklama -spot_img

Špičkový držák monitoru F80 a jeho všestranné využití

Už jste četli?

U počítače tráví většina z nás mnoho času. Dlouhé sezení a koukání do monitoru není pro naše tělo nijak prospěšné, a proto bychom měli co nejlépe uzpůsobit naše pracovní podmínky tomu, aby naše zdraví netrpělo. Je dobré brát v úvahu doporučení odborníků ohledně toho, v jaké výšce by měl být sedák židle, područní opěrky, deska stolu, klávesnice i monitor.

Pokud tyto pravidla dodržíme, nebude nás bolet za krkem, nebudou trpět naše záda, zápěstí a oči. Zkrátka když už pracujeme u stolu, tak co nejzdravěji. K tomu všemu nám pomohou i moderní držáky na monitory, které umožní nastavení zcela podle aktuální potřeby.

Každý ocení možnost s monitorem hýbat

Mít monitor na stále stejném místě je už dnes poněkud přežitek a rozhodně to není pro kancelářskou činnost nijak praktické. Kvalitní kancelářský držák umožní natáčení obrazovky nebo monitoru, sklápění i změnu výšky. Pokud budeme komunikovat s klienty nebo kolegy, není nic jednoduššího, než obrazovku směrem k nim otočit a ukázat jim vše potřebné. Jakmile změníme pozici u stolu, nebo si budeme chtít doma lehnout ke sledování filmu, nebude to žádný problém. Velmi praktický a multifunkční je stolní držák na monitory Fiber Mounts F80, novinka na našem trhu. Hodí se do domácností, firem, škol, úřadů i provozoven.

Skvělé funkce držáku F80

Stolní držák monitoru F80 umožní naklápění jak horizontální, tak vertikální, otáčení do stran, pohyb nahoru i dolu, má korekci roviny a praktický systém vedení kabeláže. Opomenout nesmíme ani pěkný design. Jeho konstrukce je velmi kvalitní a bytelná, hodí se tedy i do silně vytížených provozů, zjednodušeně řečeno, během dne jej můžete velmi často využívat a neutrpí, je k tomu určený. Nastavit se dá tuhost ovladatelnosti a manipuluje se s ním snadno i jednou rukou. Uchycení je možno buďto krajní nebo skrz desku stolu. Montáž zvládne každý trochu šikovný člověk.

Kde takový držák sehnat? V e-shopu www.drzakyastolky.cz mají kompletní nabídku stolních držáků na monitory a mezi nimi i F80.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img