- Reklama -spot_img

Fenomén Pandora

Už jste četli?

admin
+ěš

Ti šťastlivci, kteří dostali náramek Pandora ke svátku, narozeninám či jinému krásnému dni, neví, jak s nimi správně zacházet. Existuje opravdu široký výběr různých druhů a tvarů se spoustou využití. Obrovská popularita Pandora náramků a různých korálků se ukrývá v hodnotě každičkého korálku – mají v sobě své kouzlo, které snadno přenáší na svého nositele. Korálky především nositeli připomenou významné příležitosti či významné osobní události. Společnost Pandora vystupuje párkrát do roka ze stínu a představuje nové a nové kolekce.

V České republice je snad jen málo malé procento žen, které ještě u sebe od Pandory nic nemá. A když se zeptáte jakékoli ženy na značku Pandoru, tak nenajdete ani jednu. která by o ni neslyšela. Šperky Pandora se prodávají už ve více jak 100 zemích a to na 6 kontinentech. Máte možnost si korálky zakoupit v 7700 obchodech, z toho jsou 2400 v Dánsku. Firma byla založena roku 1982 právě v Dánsku a neustále mají řídící centrum v Kodani.

Výroba šperků Pandora

Nyní se spolu mrkneme na proces výroby. Všechny přívěsky jsou ručně vyráběny v severním Thajsku. Každá vyrobený kus projede minimálně pod dvaceti páry rukou, než doputuje do samotné prodejny. Hodně důležití jsou pracovníci s ocelovými nervy, neboť kdo by dokázal celý den dávat malilinkaté krystalky na korálky den co den a tak, aby každý kus vypadal stejně. Další na řadu přichází oxidační tým, který předá šperky k nejdůležitějšímu procesu – leštění. Leštěním se musí dosáhnout toho nejlepšího odlesku.

Ti kteří si myslíte, že jde o pásovou výrobu, tak se zkuste zamyslet nad tím, jak by to asi mělo probíhat. Korálky  a další komponenty jsou tak malé a sázení komponentů na sebe je pomalý proces. Nikdo by nestíhal a ještě k tomu by se spousta materiálu poztrácelo. Pracovníci musí neustále dodržovat vysoký standart a díky kvalitě se firma Pandora může pyšnit svými výrobky. Podívejme se ještě  skleněné korálky. Jsou vyráběny od základů a tím se liší tvarem, velikostí a barevností. Každý skleněný korálek je pak unikátní a zcela jedinečný. Každý kousek má tedy v sobě umělcův um, který jen málokdo umí skutečně ocenit.

Nyní se pojďte inspirovat těmito stříbrnými šperky a nebo případně na zlaté šperky.

Více informací o Pandoře se dočtete v článku Všechno, co jste chtěli vědět o špercích Pandora na našem blogu.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img