- Reklama -spot_img

Tip pro milovníky dobrého jídla: Pizzeria Einstein

Už jste četli?

admin
+ěš

Milujete pizzu? Jasně, kdo by nemiloval! Pokud si rádi pochutnáte na poctivé pizze vytažené přímo z pece, která byla připravovaná s láskou, pak byste určitě měli navštívit Pizzeria Einstein. Kdo jejich pizzu ochutnal, hrdě o ní prohlásil, že je to jedna z nejlepších v Praze. A s tím mi musíme souhlasit!

Pizzerie má čtyři provozovny

Pizzerie Einstein má v Praze celkem čtyři provozovny, přičemž první z nich byla otevřena již v roce 1998 na Praze 7. Každá provozovna působí čistě a je velmi vkusně zařízena, a ačkoli je každá z nich v něčem trošku jiná, všechny mají něco do sebe a už od prvního okamžiku na vás působí vřelým dojmem. Součástí žižkovské provozovny je nádherná letní zahrádka, která nechybí ani v provozovně nacházející se na Letné. Smíchovská provozovna se zase může pyšnit třemi podlažími a celkem sty místy k sezení, díky kterým je ideální i pro větší skupiny a početnější akce. Pokud se tedy budete rozhodovat kam na pizzu v Praze, tak máte vyhráno.

Slevy pro studenty

Pizza Einstein nabízí lákavé slevy pro studenty, kterým rozhodně nelze odolat. Ti mohou využít akce 1+1 zdarma, která se vztahuje na kombinaci těstovin, pizzy nebo hamburgeru.  Slevy se liší podle provozovny, ale v žádné z nich nebudou studenti ochuzeni. Akce se vztahuje na předložení karty ISIC, ITIC, IYTC A ALIVE.

Pokud si budete chtít objednat rozvoz pizzy Praha a budete se nacházet v blízké zóně provozovny, bude vám pizza až k domovním dveřím doručena úplně zdarma při objednávce nad 300 Kč. Na stránkách Pizza-einstein.cz se můžete podívat na zóny jednotlivých provozoven.

Široká nabídka, ze které si vybere každý

Jestli vás Pizzerie Einstein na něco naláká, pak je to jejich obrovská nabídka. A když říkáme obrovská, myslíme to vážně. Vybírat totiž můžete nejen mezi několika druhy pizzy, ale i mezi těstovinami nebo saláty. Různorodá nabídka tak dokáže uspokojit úplně každého a my si troufneme tvrdit, že si při návštěvě jedné z provozoven Pizzeria Einstein každý přijde na své.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img