- Reklama -spot_img

Alternativa k České poště

Už jste četli?

Když odesíláte důležité firemní dokumenty nebo například zboží za velkou objednávku, kterou jste dostali, pravděpodobně stejně jako já i Vy mnohdy cítíte jakousi nervozitu. Tato nervozita pramení z nejspíše negativních minulých zkušeností s Českou poštou. Jen velmi nerad bych hanil jejich služby. Je také pravda, že v mnoha případech vše proběhlo tak, jak mělo. Nicméně občasné ztracené zásilky plus tradičně nepříjemný přístup zaměstnanců na pobočkách mě svým způsobem utvrzují v mém spíše negativním vztahu k této instituci.

A proto bych chtěl představit alternativu, jakou můžete využít a ještě při tom pěkně ušetřit. Touto alternativou je kurýrní služba Balík Servis, která odesílá balíky na dobírku po České republice, ale odesílá také zásilky do Německa, Polska, Anglie a dalších zemí. Vyzdvihl bych především to, že je vše přepraveno za nečekaně krátký čas. Kolikrát již do druhého pracovního dne! S cenou, kterou za tuto službu zaplatíte, se tak Balík Servis řadí mezi nejvýhodnější kurýrní služby vůbec. Nutno podotknout, že své služby stále inovují a poskytují různé vychytané novinky. Nevidím důvod, proč byste to i Vy nemohli vyzkoušet. Nebudete litovat.

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Doporučení redakce

Výstavní stojany aneb proč byste si je měli opatřit?

Podnikatelské prostředí je v současné době silně konkurenční, takže se všichni podnikatelé musí bezpodmínečně snažit o získání rozhodující konkurenční výhody....
- Reklama -spot_img

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -spot_img